De tussenronde in de Champions League zit erop. Na enkele fantastische wedstrijden en de loting voor de 1/8ste finales, wierpen we een blik op het speelschema. Met trots zien we van de zestien overblijvers nog zeven deelnemers van de twaalf KDB Cup-aanwezigen op de tabel staan. Daarnaast is ook Chelsea FC nog actief in de Conference League.
Wisselend succes in de Play-offs
De KDB Cup vindt pas plaats eind mei/begin, maar in aanloop naar ons toernooi volgen we natuurlijk graag ook voetbal op het grootste Europese toneel. Zo waren er afgelopen week de terugmatchen van de Play-Offs. Hierin waren enkele van onze deelnemers actief, met name: PSV Eindhoven, Paris St.-Germain FC, Manchester City FC en Club Brugge. Met wisselend succes.
Manchester City overleeft niet
PSV, PSG en Club Brugge slaagden erin hun tegenstanders te verschalken over twee wedstrijden. Zij vervoegen FC Barcelona, Bayer 04 Leverkusen, FC Bayern München en Lille OSC in de volgende ronde. Manchester City daarentegen moest de duimen leggen tegen Real Madrid. Hen zien we niet meer terug in de Champions League, maar hun U15 verwelkomen we uiteraard wel met veel plezier eind mei in Drongen.
Met zeven nog actieve CL-ploegen op ons wedstrijdrooster kunnen we niet wachten wat hun jeugdteams op de mat zullen brengen tijdens onze achtste KDB Cup. We duimen alvast dat één van de ex-Cup spelers de finale haalt.
Chelsea in Conference League
Naast het kampioenenbal, zijn er natuurlijk nog twee Europese competities met de Europa League en de Conference League. Hierin namen we tijdens hun respectievelijke Play-Offs spijtig genoeg afscheid van Belgische teams RSC Anderlecht en KAA Gent. Chelsea is wel nog actief, zij zaten meteen in de volgende ronde na hun eerste plaats in de poulefase.
Wil jij de beloftevolle jeugd van één van deze Europese topploegen aan het werk zien tijdens de KDB Cup op 31 mei of 1 juni? Tickets zijn beschikbaar via https://tickets.kdbcup.be/.